preloader

Reality Schánělec a syn

Historie naší rodinné realitní kanceláře se začala psát roku 2003. Vždy pro nás bylo důležité budování dobrého jména. Snažíme se oprášit na realitním trhu již dávno zapomenutou frázi:  „NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN“. Působnost naší rodinné realitní kanceláře je v oblastech: Písecka, Strakonicka, Českobudějovicka a Hlavního města Praha.

V současné době sídlí naše rodinná realitní kancelář v jihočeském městečku Protivín na adrese, Masarykovo náměstí 19, 39811 Protivín

Prodej nemovitostí

Přijedeme k Vám na prohlídku nemovitosti, zohledníme individuální specifika a navrhneme prodejní cenu. Vy nám povíte Vaší představu a domluvíme se, jaký postup zvolit, aby byl celý proces prodeje co nejhladší.

Individuální spolupráce

Chcete prodat svoji nemovitost, ale obratem potřebujete vybrat novou nemovitost, kde budete v klidu a spokojenosti žít? Obraťte se bez obav na nás.

Financování

Zajistíme Vám nejlepšího partnera pro zajištění hypotéky nebo úvěru na Vaši novou nemovitost. Žádnou banku neupřednostňujeme, ale naopak dobře víme, jak pro Vás zajistit nejlepší nabídku a bezkonkurenční úroky.

User Login

Lost your password?